אבטחת מידע

כל ארגון, קטן כגדול, יודע כי מערך המידע ונתונים שלו הוא האוצר היקר לו מכל. לכן, שליטה מלאה והגנה מרבית מפני חדירות של וירוסים, ריגול תעשייתי, פישינג ופריצות סייבר, הכרחיות וחיוניות להבטחת הגנה איכותית פנים וחוץ ארגונית.

חברת Cloud-IT מציעה שירותי אבטחת מידע מתקדמים למערכות הארגון שלכם, שבאמצעותם תוכלו להבטיח כי המידע שלכם יהיה חשוף אך ורק לעיני הגורמים הרלוונטיים בארגון. באמצעות מרכז הבקרה המתקדם של Cloud-IT ניתן לקיים מדיניות "הפרד ומשול" מערכתית, על ידי הפרדה של המערכות והתוכנות ויצירת הרשאות אבטחה מתקדמות, שינתנו אך ורק למי שתבחרו.

לדוגמה, אם עסקינן בהגנה הפנים ארגונית, תוכנות הכספים של החברה, הדוחות והמאזנים, יהיו חשופים לבעלי הרשאה בלבד! כך שאפילו עובדים אחרים בתוך הארגון שלכם, לא יוכלו להשיג אליהם גישה. דמיינו סיטואציה שבה מערכות השכר בארגון שלכם נפרצות, אפילו בשל תקלה טכנית, ונגלות לעיניהם של כלל העובדים. מדובר בתקלה חמורה שעשויה לעלות לארגון ביוקר.

אין צורך להכביר במילים בכל הקשור לחשיבות אבטחת המידע של הארגון כלפי המבקשים להשיג אותו מחוץ לארגון. מחובתו של הארגון לעשות ככל יכולתו להגנה על פרטי לקוחותיו ועל המידע הקשור אליהם, קל וחומר לשמור על מידע עסקי מפני מתחרים.

מערכות אבטחת המידע של Cloud-IT מאפשרות הגנה מרבית על התוכנות שלכם ומספקות גיבוי נתונים במקרה הצורך. מומחי הסייבר של החברה מתקינים על גבי הרשת הארגונית אמצעי מיגון חדשניים ומתקדמים, המתריעים במקרים של חשד לאיום סייבר או וירוס כופר. המומחים, יתקינו על גבי כל המחשבים שלכם תוכנות אנטיוירוס מתקדמות, שיגנו עליהם מכל וירוס ומזיק שהוא ויצמצמו משמעותית את החשש לחדירה של גורמים לא רצויים ואת איומי הפישינג.

חברת Cloud-IT מתמחה במניעת ובטיפול במחדלי אבטחת מידע ופריצות מכל סוג, עבור כל סוג של ארגון ובכל סדר גודל.
מומחי הסייבר של החברה יבדקו ויאבחנו את המערכות שלכם ויתאימו עבורכם את ההגנה הגבוהה והרלוונטית ביותר.

צור קשר עוד היום!

לפתיחת קריאת שירות
יצירת קשר
    תודה! הודעתך נשלחה בהצלחה!

    נהיה איתך בקשר בהקדם!