אודות

חברת קלאוד איי.טי (Cloud-it) היא ספקית שירותי מחשוב ותקשורת לעסקים, שהוקמה בשנת 2013.
החברה מעניקה שירותי הקמה, ניהול, תחזוקה ובקרה לעשרות עסקים בישראל, ומפעילה מאות משתמשים על פלטפורמות בארץ ובחו"ל.

החברה נוסדה ע"י אביעד דגן, מומחה בעל ידע רב בתחום ה-Information Technologies) IT), והחלה את פעילותה במתן שירות ללקוחות אשר חיפשו ספק שיודע להתאים את עצמו בדיוק לצרכים של העסק, לחסוך בהוצאות מיותרות, ועם סטנדרט שירות שמבטיח שקט נפשי ושהעסק 'יתקתק'.

 

הערכים שלנו:

 • יושרה ושקיפות מקצועית:
  זו החתימה המקצועית של Cloud-it. תהליך התכנון, ההקמה והתפעול של המערכות נעשה בשקיפות מלאה מול הלקוח ומלווה על ידי מומחים לכל אורכו. אנחנו משקיעים את מירב המאמצים בחיפוש אחר דרכים להוזיל עלויות עבור לקוחותינו, תוך שיפור וייעול מתמיד של התהליכים והמערכות בעסק. אנו מדריכים את לקוחותינו בצורה יסודית לאורך כל התהליך, כך שתישארו ללא סימני שאלה, ותדעו בדיוק איך הכל עובד ועל מה אתם משלמים.
 • השקט הנפשי שלכם, ההצלחה שלנו:
  לקוחות Cloud-it נהנים משירותי בקרה ותמיכה מקצועיים 24/7 בסטנדרט שירות מהגבוהים במשק, שימוש בטכנולוגיות מהמתקדמות ביותר לשמירה על אבטחת המידע והיעילות התפעולית, ופתרונות מחשוב מקצועיים שמותאמים במיוחד לבעיות לא שגרתיות שמצריכות חשיבה 'מחוץ לקופסה'. קרס לכם המחשב או השרת בעסק? לא לדאוג! המידע נשמר ומגובה אצלנו אוטומטית, והטכנאי כבר קיבל התראה ובדרך אליכם, עוד לפני שהספקתם להרים את הטלפון.
 • אבטחת מידע:
  כסטנדרט בתחום בטחון המידע, שרתי החברה מפוזרים באתרים מרוחקים בארץ ובחו"ל, אשר שמורים ומאובטחים 24/7, ומוצפנים ע"י ההגנות החדישות ביותר (חוות שרתים). המידע מוצפן בצורה המאפשרת גישה רק בערוצים שאושרו מראש ע"י הלקוח. אנחנו משתמשים במערכות ניטור חדישות בזמן אמת, ונמצאים בבקרה רציפה 24/7 על תקינות מערכות המחשוב, התקשורת ובטחון המידע. כך שתמיד תוכלו לישון בשקט בידיעה ששומרים עליכם עם 'האצבע על הדופק'.

 

השירותים שלנו:

 • שירותי IT לעסקים:
  הקמה, ניהול ובקרה של מערכות המחשוב והתקשורת בעסקים, אופטימיזציית מערכות ותחזוקת השרתים, אבטחת מידע והקשחת שרתים, איחוי וניקוי כוננים, שרתי VPS, תמיכה טכנית והשתלטות מרחוק, תחזוקת שרתים ומערכות שוטפת, ניטור בזמן אמת.
 • שירותי ענן:
  אחסון וגיבוי בענן, אירוח אתרים Office 365 ,Linux/WordPress, שרתים וירטואליים, התאמת מערכות בעלות דרישות מיוחדות, יצירת פתרונות מותאמים אישית.

 

רקע כללי:

עוד בילדותו, אביעד פירק והרכיב מחשבים כתחביב, וסיפק שירותי תמיכה למכרים ולקוחות פרטיים. לאחר תפקידו כראש צוות תקנ"ם (תקשורת נתונים) בצה"ל, המשיך לתפקידים בכירים במחלקות המחשוב של בזק בינלאומי, טלדור, אוריון, סקיור והבנק הבינלאומי. עם השנים, אביעד זיהה צורך אצל לקוחות שונים בשירותים החורגים מהסטנדרט שמציעים בחברות הגדולות, יחד עם הצורך לקבלת שירות מהיר שמבטיח שקט נפשי ועבודה חלקה. לכן החליט להקים חברה שמספקת מענה בדיוק על הצרכים הללו, עם דגש על שביעות רצון הלקוחות.

 

נשמח להיפגש ולהתאים עבורכם את השירות שלנו! להשארת פרטים:

צור קשר עוד היום!

לפתיחת קריאת שירות
יצירת קשר
  תודה! הודעתך נשלחה בהצלחה!

  נהיה איתך בקשר בהקדם!