אחסון ענן

פעם המילה אחסון היתה מביאה עמה משמעויות 'כבדות', מחסנים, ארגזים, ציוד כבד. ובשפת המחשבים היו אלו שרתים גדולים, חוות שרתים, חדרים גדולים שכל מטרתם היתה להיות 'היכל לשרת'. היום המילה אחסון מביאה איתה חלופות הרבה יותר 'קלילות'. היום כדי לאחסן את הידע והפעילות העסקית, של עסק בכל גודל שהוא, אין עוד צורך בשרת גדול ומסיבי. מספיק לרכוש מקום אחסון בענן.
כל השאר כבר עלינו. 

אחסון בענן – זהו אחד מהשירותים שאנו מספקים.
זה בטוח. זה יעיל. זה זול.

היות שהידע שלך מאוחסן בענן ששייך ל- Cloud-IT, אנחנו מתחייבים בפה מלא על איכות אחסון גבוהה, לצד רמת ביצועים גבוהה ברמת מחירים נמוכה.. ועבורך? שקט נפשי, העסק שלך מוגן ושמור.

למה אנו ממליצים על שירותי אחסון בענן אצלנו ב- Cloud-IT?

 1. ביטחון – הלקוחות המאחסנים אצלנו נהנים משרת גדול, חזק ואמין שנמצא תחת ניהול מוקפד שלנו, כאן בארץ ולא אי שם במקום בלתי ידוע בחו"ל. היות שהשרת שלנו והאחסון מתבצע אצלנו, השירות מגיע עם 100% אחריות ואפס הפתעות.
 2. חיסכון ניכר בעלויות – לקוחותינו לא משלמים דמי תיווך שנהוג לגבות בעת אחסון בענן, היות שהשרת שייך לנו.
  בנוסף, כל הגעה של טכנאי לעסק – עולה כסף. כאשר בוחרים באחסון בענן, אין כמעט צורך בהגעת טכנאי. בעסק ישנם רק המחשבים המשרתים את העובדים.
 3. דמי הקמה – אצלנו אין דמי הקמה. כאשר מעוניינים לאחסן על שרת בבית העסק, ישנם דמי הקמה המגיעים לכ- 7,000 ₪ ועד 25,000 ₪. מכיוון שהשרת קיים אצלנו ולא אצלך בעסק, אינך נדרש לשלם.
 4. אפס תקלות – כל תקלה שעלולה לקרות בשרת היא כאב הראש שלנו ולא שלך. שרת שנופל בבית עסק ‏יכול להסתכם בנזק לא צפוי של אלפי ואף עשרות אלפי שקלים! אבל היות שהשרת שלנו, גם האחריות היא שלנו ובעסק שלך הכל ממשיך להתנהל כרגיל.
 5. עבודה על שרת משותף – האחסון בענן אצלנו מאפשר לך ולעובדים שלך לשתף קבצים ולעבוד מכל עמדה בה קיים מחשב. בבית העסק, בסניפים השונים ובכל מקום בארץ ובעולם. זה יעיל,זול,נגיש,מהיר ומאובטח.

השירות מתאים לכל סוגי העסקים, גדולים וקטנים כאחד. 

צור קשר עוד היום!

לפתיחת קריאת שירות
יצירת קשר
  תודה! הודעתך נשלחה בהצלחה!

  נהיה איתך בקשר בהקדם!