גיבוי ענן

גיבוי ענן

בשתי מילים: שקט נפשי.

ובהרחבה: כל הידע הקיים בעסק שלך נשמר בכספת הבטוחה בעולם. לא תקלות מחשוב, לא נפילות שרת, לא שריפה בעסק חלילה – כל אלו לא יפגעו בידע שלך, המגובה על הענן של Cloud-IT ובכך, שמור מכל משמר.

אובדן מסמכים עסקיים או מקצועיים יכול לפגוע בעסק פגיעה אנושה, להוביל לעלויות שחזור גבוהות במקרה הטוב ולאבידה מלאה של נתונים במקרה הגרוע, על כל המשתמע מכך. הגיבוי בענן מאפשר לך להיות רגוע שבכל רגע נתון – הידע שנצבר בעסק שלך מוגן ומגובה.

 

למה דווקא בענן?

גיבוי חיצוני מגן על העסק מפני אובדן ידע ומסמכים. במקרה של קריסת מחשבים או רשת, במקרה של שריפה, במקרה של גניבה, הגיבוי אמור לעמוד לרשותך ולאפשר לך לחזור לפעילות עם מינימום נזקים מקצועיים. בעבר נהוג היה לגבות את המידע בכונן נייד, או בחוות שרתי גיבוי הממוקמת בבית העסק שלך. היום יותר ויותר עסקים מגבים בענן כי זה פשוט יותר בטוח, יותר יעיל ויותר זול.

  • הגיבוי בענן מבטיח שבעת נזקים פיזיים כמו שריפה או גניבת ציוד – הגיבוי אינו נפגע.
  • הגיבוי בענן מסיר תלות באנשים שאחראים על הגיבוי – הוא מתבצע אוטומטית ביעילות.
  • הגיבוי בענן מאפשר לחסוך בעלויות אחזקה וטיפול באמצעים כמו שרתים וכוננים שמוחזקים בעסק למטרות הגיבוי.
  • הגיבוי בענן מבטיח לך פחות כאב ראש. אתה שקט שכל המידע ישנו. אנחנו מחויבים לכך.

מחקרים הראו כי עסקים קטנים ובינוניים מתקשים לשרוד במקרה של אובדן מערכות טוטאלי, ולכן, גיבוי בענן הוא ה"שקל לבן ליום שחור". מה שנקרא, שלא נדע, אבל שתמיד נהיה בטוחים. מערכת הגיבוי מעבירה את כל המידע העסקי שלך לענן מאובטח, באופן אוטומטי, מדי יום. המידע שלך ונגיש עבורך ממש בכל רגע נתון.

במקרה הצורך, הגיבוי בענן מאפשר לחזור כמה שיותר מהר לפעילות עסקית סדירה, באמצעות שחזור המערכת הממוחשבת שלך, כולל כל הקבצים, התוכנות וההגדרות של המחשבים בבית העסק שלך.

 

ולמה לגבות בענן שלנו?

כאשר הגיבוי של השרת שלך נמצא על הענן שלנו, אנו יכולים לשחזר בקלות כל מסמך, קובץ או מידע חסר. הגיבוי מתבצע מדי יום וכמות האחסון אינה מוגבל כלומר – באפשרותך לגבות כל סוג של מידע בכל נפח. אנחנו מנטרים באופן קבוע ובזמן אמת את הגיבוי בענן ומבצעים בדיקות תקופתיות בכל הנוגע לתקינות הגיבויים והמערכת בכללותה.

אנחנו מתחייבים לשמור על המידע העסקי שלך מוגן ומוצפן, ופועלים על פי תקנים מחמירים של אבטחת מידע ברשת.

בשמירת המסמכים שלך בענן שלנו, אנו בחברת Cloud-IT מתחייבים לשמור על סודיות מלאה ומקצועיות ללא פשרות, כך שבמקרה של תקלה, נפילת שרת ואובדן חומר, אנחנו לצדך, מחזירים את העסק לפעילות תקינה במהירות.

צור קשר עוד היום!

לפתיחת קריאת שירות
יצירת קשר
    תודה! הודעתך נשלחה בהצלחה!

    נהיה איתך בקשר בהקדם!