שירות ריטיינר

מחשב מתוחזק היטב הוא מחשב שמאריך שנים ואין שום סיבה שמחשבי העסק שלך יצאו לפנסיה מוקדמת.
כשהמחשב 'מחליט' להתקלקל, רמת התסכול עולה, זמן 'מת' של עובדים = הפרעה בתפקוד מול לקוחות, חשש לאובדן חומר ועוד. במסגרת שירות תחזוקה שוטפת אנחנו עם אצבע רציפה על הדופק ביחס לכל תחנות המחשוב שלך, מבצעים עדכוני אבטחה, נפרדים לשלום מווירוסים ותוכנות מזיקות שמתחבאות במערכת, מוודאים שהרשת המקומית מתפקדת כראוי, מבצעים ניקוי ואיחוי דיסק וכל יתר הפעולות הדרושות על מנת לוודא שהמחשבים שלך תקינים ויעילים.

 

להחזיק איש מחשבים? יקר לי…

לא פשוט להחזיק איש מחשבים במשרה מלאה. נדרשים משאבים של מקום פיזי וכמובן משאבים כלכליים. כאן אנחנו נכנסים לתמונה ומספקים תחזוקה שוטפת ומענה לכל תקלה – בתוכנה ובחומרה – מבלי שתצטרך להחזיק איש מחשבים במשרה מלאה‏.

אנחנו מציעים שירות ריטיינר אשר במסגרתו לקוחותינו מקבלים:

  • בקרה שוטפת על תפקוד המחשבים.
  • מענה מיידי ופתרון תקלות בשטח (בהשתלטות מרחוק או בהגעה פיזית, בהתאם לצורך).
  • התקנת מערכות המחשוב בעסקים חדשים או בעת מעבר דירה.
  • יעוץ בכל הקשור לניהול מערכות המחשוב –  איזה מחשב לרכוש, איזו מדפסת מתאימה לעסק, איזו חומרה הכי טובה עבורך, איזה שרתים כדאי לבחור ועוד.

 

למה כדאי לבחור בשירותי ריטיינר?

שירות ריטיינר פועל בשני מישורים, הראשון, כפי שהזכרנו – תחזוקה שוטפת והשני היא שהוא מתפקד כסוג של ביטוח למקרה שהמחשב יקרוס, השרת ייפול, המייל יפסיק לעבוד ותזדקקו לשירותיו של טכנאי מחשבים אמין, כזה שמכיר את העסק שלכם. כשאתם קוראים לטכנאי רנדומלי הוא לא מכיר את ההיסטוריה של המחשב שלכם, והטיפול בתקלה יכול לקחת קצת יותר זמן ממה שחשבתם…

שירות ריטיינר מתפקד כמו "רופא המשפחה" של העסק שלך, אנחנו מכירים אותו, את העבר שלו, יודעים מה מותקן במערכות המחשוב, איך כל תוכנה עובדת, ולכן – יודעים הכי טוב איך לתת מענה יעיל, מהיר, אמין, יסודי ומקצועי. מהבחינה הזו – אנו מספקים לך שקט.
אנחנו איתך בכל מה שדרוש לך.

במסגרת השירות אנו מספקים מענה מקצועי 24/7 לכל שאלה, תקלה או תמיכה טכנית, אפשרות שליטה מרחוק על המחשבים וטיפול בתקלות, גיבוי נתונים ומידע בשרתי Cloud-IT, התקנת תוכנות אנטי וירוס במחשבי הארגון ועדכוני תוכנה תקופתיים.

צור קשר עוד היום!

לפתיחת קריאת שירות
יצירת קשר
    תודה! הודעתך נשלחה בהצלחה!

    נהיה איתך בקשר בהקדם!