תחזוקת מייל

עם אילו תיבות מייל עובדים היום בעסק שלך?

האם הן שולחניות, כלומר שלכל מחשב יש את המייל שלו וניתן לגשת אליו רק ממחשב ספציפי שנמצא במקום העבודה? או שהן מאפשרות גישה מכל מחשב עם חיבור לרשת? ומה הסיומת של המייל? נכון להיום, מומלץ לכל ארגון, קטן כגדול, להשתמש בסיומות מייל ייחודיות לארגון ולא גנריות של הוטמייל או ג'ימייל, כיוון שאלו מייצרות תחושה של חוסר מקצועיות וארעיות.

אז מה עושים?

הפתרון האולטימטיבי המוצע היום בשוק הוא תיבות מייל 365 של מיקרוסופט. מעל לכל המעלות של השירות הזה תזכה ליהנות מביטחון שכתובת המייל עובדות כמו שצריך. בנוסף: חסכון כספי, זמינות יומיומית, התחייבות לשמירה על המסמכים של העסק שלך, נגישות מכל מקום ומכל מחשב, תיבות מייל בעלות נפח גדול, הגנה מפני וירוסים, ניטור דואר זבל, תמיכה בסמארטפונים ועוד.

עוד דבר חשוב שצריך לזכור כשבוחרים בבית עבור כתובות המייל של העסק שלך, כשאתה בוחר בשירות של מיקרוסופט, אתה בוחר באחת מענקיות הטכנולוגיה, שנמצאת בחתירה מתמדת אל עולם טכנולוגי טוב יותר ונגיש יותר. בנוסף, מיקרוסופט מספקת שלל כלים ושירותי מחשוב לעסקים אשר מתממשקים יחדיו אל תיבות המייל והופכים את החיים לקלים יותר.

איך זה עובד?

אנחנו כבר יודעים – עסק קיים לא יכול להרשות לעצמו פגיעה בקצב העבודה ומעבר בין תיבות מייל יכול לגרור לא מעט תקלות – התיבות לא עובדות, אין גיבוי, מיילים הולכים לאיבוד וכדומה.

אנחנו יודעים לבצע את ההחלפה באופן הכי חלק שאפשר עם מינימום תקלות והפרעות לקצב העבודה ומבלי לשתק את העסק שלך בתהליך הלכאורה מורכב של החלפת כתובות מייל.

אנו רוכשים עבורך את שירות 'תיבות 365 של מיקרוסופט', ללא מתווכים, כלומר – קונים את הדומיין ופותחים את התיבות על מנת שאתה והצוות שלך תוכלו להתחיל לעבוד באופן מיידי.

אצלנו ב- Cloud-IT, מספקים את שירותי ההטמעה, היעוץ וההדרכה בשימוש ביישומים השונים המותאמים לצורכי העסק שלך.

בפועל, לא תרגישו בכלל שעברתם בין כתובות מייל. העסק שלכם ימשיך לעבוד בלי הפרעות, בלי תקלות וללא עלויות מיותרות.

צור קשר עוד היום!

לפתיחת קריאת שירות
יצירת קשר
    תודה! הודעתך נשלחה בהצלחה!

    נהיה איתך בקשר בהקדם!