תחזוקת שרתים ועמדות קצה

חברת Cloud-IT מתמחה באספקת שירותי IT במיקור חוץ עבור מגוון רחב של חברות וארגונים בכל סדר גודל. החברה מורכבת ממיטב המוחות ומומחי הסייבר הטובים בישראל, מספקת מגוון רחב של שירותים טכניים – תחזוקה שוטפת ופתרון תקלות, אחסון וגיבוי נתונים בענן, התקנת אנטי וירוס וטיפול במחשבי הארגון וכן שירות ניטור המספק בדיקה חודשית מקיפה של המחשבים, מניעה ופתרון של תקלות.

במידה ואין בארגון מחלקת IT מקצועית או שקיימת מחלקה שתרצו לתמוך בה באמצעות שירותי IT חיצוניים מתקדמים, Cloud-IT תתאים את חבילת השירות במיוחד לצרכים שלכם. לחברה יכולות סיוע ושליטה מרחוק לכל צורך בליווי, תחזוק או טיפול בתקלות טכניות בשרתי הארגון ובעמדות הקצה, ובמקרה הצורך אף תשלח אנשים טכניים מן השורה הראשונה לפתרון התקלה אצלכם בארגון.

שירותי Cloud-IT:

תחזוקה שוטפת

מענה מקצועי 24/7 לכל שאלה, תקלה או תמיכה טכנית, אפשרות שליטה מרחוק על המחשבים וטיפול בתקלות, גיבוי נתונים ומידע בשרתי Cloud It, התקנת תוכנות אנטי וירוס במחשבי הארגון ועדכוני תוכנה תקופתיים.

שירותי אחסון בענן

חברת Cloud It מתחזקת שרתי אחסון מאובטחים לאחסון וגיבוי אתרי אינטרנט ומידע מכל סוג. השרתים מתוחזקים על ידי צוות IT מקצועי, המספק גם תמיכה טכנית מלאה בכל שעות היממה.

ניטור 24/7

ניטור מערכות הארגון ועריכת סקירות מקיפות המאפשרות עדכוני תוכנה, עדכוני אנטי וירוס, מניעה ופתרון תקלות מרחוק.

כאשר Cloud-IT מלווים את הארגון, אתם יכולים לישון בראש שקט. כל מערך המיחשוב שלכם נמצא בידיים טובות והוא מוגן על ידי המערכות המתקדמות ביותר שקיימות. מומחי החברה מקצועיים ומנוסים, יידעו לסייע לכם בכל מקרה של תקלה או שאלה טכנית, הן מרחוק והן באמצעות ביקור טכנאי אצלכם במשרדים.

צור קשר עוד היום!

לפתיחת קריאת שירות
יצירת קשר
    תודה! הודעתך נשלחה בהצלחה!

    נהיה איתך בקשר בהקדם!