תמיכה לשרתי SAP

תוכנת SAP האירופאית, הפכה לאחת התוכנות הפופולריות ביותר בעולם לעיבוד וניהול של נתונים ומידע בתוך ארגונים ומפעלים. התוכנה משמשת ככלי עבודה יעיל ונוח לניהול מלאים, הנהלת חשבונות, ניהול מערך מכירות ואפילו שירות לקוחות, ומאפשרת ניהול של כלל הנתונים והמידע בענן.

על מנת למקסם את הפרקטיקה של SAP ולהשתמש בה בצורה היעילה ביותר, דרוש לכם שרת עוצמתי ואיכותי, המסוגל לתפקד בסביבה מרובת משתתפים, וחברת IT מקצועית ומנוסה לתמיכה טכנית ולתפעול תקלות עבור שרת זה, במקרה הצורך. חברת Cloud-IT מספקת תמיכה מקצועית לשרתי הארגון שלכם, מאפשרת עבודה איכותית וגיבוי נתונים בענן. טיפול מקצועי בשרתים עליהם מאוחסנות המערכות של SAP הוא מהותי, בשל העובדה שככל הנראה מרביתם של נתוני הארגון נמצאים עליה. קריסה של שרתים, עליהם מאוחסנת התוכנה, עלולה להוביל למצב בו העבודה השוטפת בארגון נפגעת.

המערכות החדשניות איתן עובדת Cloud-IT מאפשרות לתמוך ולנטר שרתי SAP, לבצע עדכונים ולמנוע תקלות עוד לפני שנוצרו, וכך לייצר סביבת עבודה מתקדמת, המאפשרת עבודה מרובת משתתפים בתוכנת SAP באופן יעיל ובמינימום תקלות.

היתרון המשמעותי של Cloud-IT הוא פתרונות אבטחת המידע המתקדמים שלה, שמאפשרים הגנה מלאה ורחבה אף יותר, על מערך המידע של הארגון שלכם. החברה מספקת תמיכה בשרתי החברה וגיבוי נתונים נוסף ומאובטח בענן. באופן הזה תוכלו להיות בטוחים שהמידע של החברה, המנוהל בתוכנת ה – SAP נשאר חסוי לגמרי ונחשף אך ורק למי שצריך להיחשף אליו – דוחות פיננסיים, פרטי חשבון, טבלאות מלאים וניהול רכש.

התמיכה של Cloud-IT בשרתי הארגון שלכם, למעשה משחררת אתכם ואת אנשי ה-IT של הארגון שלכם מהתמודדות עם תקלות טכניות, שעלולות להביא למכשול ממשי בהתנהלות העבודה השוטפת בארגון.

צור קשר עוד היום!

לפתיחת קריאת שירות
יצירת קשר
    תודה! הודעתך נשלחה בהצלחה!

    נהיה איתך בקשר בהקדם!